Serdecznie witamy w Galerii REVIA PARK w Zamościu!

Galeria handlowa Revia Park, Zamość, ul. Lubelska 40

Zapraszamy codziennie w godzinach:

poniedziałek-sobota: 9:00-20:00 | niedziela: 10:00-19:00

button-virtualtour-450x30

Kilka tysięcy osób bawiło się w sobotę, 29 września, z okazji I rocznicy otwarcia Galerii Revia Park.

i-rocznica-thmbAtrakcji było sporo. Trzykrotnie zaśpiewały „Alebabki” w koncercie pod tytułem „Europa da się lubić” w programie włoskim, francuskim i angielskim. Dalej można było obejrzeć pokazy mody kobiecej i męskiej (Manhattan, De Facto, Recman i Brand New Products). Modele sklepu Manhattan zaprezentowali eleganckie garnitury, zaczynając od bordowego, kończąc na tradycyjnym czarno-białym. Co prawda zabrakło jednego z dobrze znanych „bliźniaków” – sprzedawców w sklepie Manhattan, ale dobrze zastąpił go Latynos! Recman natomiast przygotował nietypowy pokaz, bo prezentujący kolekcję Radosław Niziołek, musiał na scenie uporać się z mężczyznami w kominiarkach – niczym filmowy Agent 007 James Bond.

Piękne panie, prezentujące się w sukienkach wizytowych, koktajlowych i wieczorowych, rywalizowały, a zarazem bawiły się w wyborach Miss De Facto, podczas których zaśpiewał zamojski zespół wokalny „Nie ten dzień”. Koronę Miss De Facto międzynarodowe jury przyznało Agnieszce Kmieć; koronacji dokonał Pan Bronisław Suwała, prezes zamojskiego De Facto. II Miss została wybrana Oliwia Sokołowska, a III Miss – Paulina Glas. Miss Publiczności została Ewelina Malus, a fotoreporterzy Miss Foto wybrali Roksanę Babicz. Natomiast Miss Gracji to Magdalena Nowogrodzka, Miss Elegancji – Alicja Hybner. Szarfy najpiękniejszym damom wręczył Pan Abdel – właściciel pizzerii Rino w Revia Park (znanej z wyśmienitej włoskiej pizzy), ubrany w szatę, którą otrzymał od samego króla Arabii Saudyjskiej. Piękne kwiaty wręczył dziewczynom Pan Tadeusz Mazur – prezes Galerii Revia Park.  

O 19-tej wystąpiła gwiazda wieczoru - zespół Weekend (twórca hitu „Ona tańczy dla mnie”). Prowadzący imprezę, Tomasz Pakuła, zanucił słowa „Ja uwielbiam ją, ona tu jest i tańczy dla mnie…”, licznie zgromadzeni przyłączyli się do śpiewu i tak powitali Radosława Liszewskiego i Tomasza Jakubowskiego z sekcją taneczną – Adamem Łazowskim i Grzegorzem Skowronkiem.

- Kto śledzi nasze poczynania i zna nasze piosenki z całą pewnością nie zawiedzie się. Będą same szlagiery, największe nasze hity – powiedział przed występem Radosław Liszewski, lider zespołu WEEKEND.

I tak było. Artyści musieli wracać na scenę dwukrotnie, bo sympatycy zespołu byli dalej spragnieni tańca przy śpiewie zdobywcy nagrody za najlepszy występ na Festiwalu Disco Polo i Dance w Ostródzie.    

Po koncercie w Revia Park rozpoczęła się „Noc zakupów” pod hasłem „Wysokim cenom mówimy dobranoc!”. Rzeczywiście: były niskie ceny, promocje i wyprzedaże oraz dużo klientów.

- Był to wyjątkowo trudny rok chyba dla całej gospodarki i również dla Zamościa, dla handlu, ale nie możemy narzekać. Przetrwaliśmy ten rok, a to znaczy, że już przetrwamy i będzie teraz z górki. Wiadomo, że pierwszy rok dla nowych obiektów jest najtrudniejszy i tak pewnie było w tym roku, ale nie jest źle. Wydaje mi się, ze o kryzysie już nie trzeba mówić, że leży już on na łopatkach, to już jest jego końcówka i teraz będzie tylko lepiej – powiedział Prezes firmy Uniwers Sp. z o.o., współwłaściciel Revia Park.

Organizatorzy nie zapomnieli o konkursach z nagrodami: Rafał Niścior wygrał kurs na prawo jazdy od Ośrodka Szkolenia Kierowców „ELKA”, a kolejni szczęśliwcy otrzymali nagrody od właścicieli sklepów Galanteria Renoma, Obuwie Sportowe i SOHO. Ciekawą zagadkę przygotował salon Recman. Należało określić wartość ubioru manekina, który prezentował jedną z oferowanych kolekcji.

Imprezie towarzyszył autobus Stforky PKS „Jestem z Zamościa”, który był oblegany przez miłośników fotografii, którzy chcieli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie na tle charakterystycznego pojazdu. Na scenie przed Revia Park Shopping Center wystąpili także: Michał Rycaj (freestyle football, brązowy medalista Mistrzostw Świata) i Patryk Kawka (electric boogie, Mistrz Świata z Veszprem).

Materiał prasowy Revia Park

Fot. Przemysław Polański