W Delikatesach Centrum zawsze znajdziesz coś dla siebie. Oferujemy najwyższy poziom usług i wyjątkową jakość asortymentu, który idzie w parze z tradycyjnymi wartościami.

Delikatesy Centrum wpisują się doskonale w środowisko Twojej lokalnej społeczności. Położone są w bliskim sąsiedztwie, dzięki czemu zawsze, gdy chcesz zrobić zakupy, masz je na wyciągnięcie ręki. Odwiedzając nas, za kasą często możesz spotkać sąsiada, którego znasz od wielu lat.

Mamy dla Ciebie to, co najlepsze. Od lat kładziemy mocny nacisk na wysoką jakość warzyw, wędlin i pieczywa. Codziennie dokładamy starań, byś zawsze wychodził od nas zadowolony.

Wybierając się na zakupy do naszej placówki masz pewność, że znajdziesz w niej zarówno lokalne specjały, jak i produkty znanych marek. Nasi dostawcy są sprawdzeni. Mamy do nich pełne zaufanie, więc i Ty możesz zaufać nam.

Ponad siedemdziesięcioletnia tradycja zobowiązuje.
Dlatego wprowadzając staranną i konsekwentną politykę jakości wypracowaliśmy markę która od lat identyfikowana jest z tym co najlepsze, a w hołdzie tradycji zachowaliśmy część starych lokalnych receptur. Dzisiaj firma w swojej bogatej ofercie ma ponad 150 rodzajów wędlin podzielonych na kategorie: kiełbasy cienki, kiełbasy grube, parówki, wędzonki, wyroby pieczone, wyroby prasowane, wyroby parzone, wyroby podrobowe, wyroby drobiowe, mięsa wieprzowe, mięsa wołowe.

Nieprzecenionym źródłem doskonałego smaku jest także dziewicze i ekologicznie czyste Roztocze, region z którego pochodzą nasze wyroby.

tel: 502-914-192